סיבוב דואר גיליון 5

סיבוב דואר – גיליון 5 וגם יום הולדת לדוור!

יום הולדת לדוורהופ הופ טרללה, גדלתי בשנה. אנחנו חותמים שנה ראשונה של פעילות מוצלחת וחוגגים יום הולדת שנה לדוור. לכבוד המאורע הינכם מוזמנים לקרוא את החמשיר בבלוג שלנו וכמובן להגיב.

אז למי תודה?
ראשית לכם – לקוחותינו וקוראינו היקרים שבזכותכם אנחנו למדים מדי יום עד כמה השרות חשוב. שנית, לצוות הפיתוח של המערכת שעובד כעת על גירסה חדשה ואחרון אחרון חביב לצוות הדוור הנפלא וסימה במיוחד שעוזר, תומך ומוביל יחד איתי את העגלה קדימה.

שלכם, דורון.

בגיליון הפעם:

– הנושא המרכזי:דף תודה והודעת ברוך הבא
– סיפור לקוח:Mzone – קהילת המוזיקה של ישראל-
– הטיפ של הדוור:להמשיך לשמור על קשר ולא רק בחגים
– רוצים גם לחגוג?ארגון אירועים, מסיבות וימי הולדת עם גו פארטי

דף תודה והודעת ברוך הבא

מה זה דף תודה? זהו הדף אליו מגיע הגולש לאחר שמילא את הפרטים בטופס ההרשמה לדיוור שלכם. לדוגמא, מי שנרשם בתיבת הניוזלטר והטיפים באתר שלנו מגיע לדף התודה הזה לאחר ההרשמה.

אז מה כל כך חשוב בדף תודה? חשוב לספר שוב לגולש מדוע הוא הצטרף אליכם, לציין מהי הכתובת ממנה הוא יקבל דיוור וזוהי גם הזדמנות נהדרת להפנותו לקישורים אחרים שעשויים להועיל.
מה עוד? בתוך דף התודה שותלים קוד מיוחד הנקרא קוד המרה. באמצעות קוד זה (אל דאגה אין צורך להבין יותר מדי בטכנולוגיה) נוכל למדוד האם מודעת פרסום שמיקמנו בגוגל הביאה את הגולש לבצע פעולה שרצינו. עוד על המרה בגיליון 3 של סיבוב דואר.

הודעת ברוך הבא היא הודעה באימייל הנשלחת לגולש לאחר שביצע את הרשמתו. אז למה זה חשוב?
נניח וגולש נרשם לדיוור שלכם יממה לאחר שהוא נשלח. כעת, יחלוף חודש שלם לפני שיקבל את הדיוור הבא שלכם (בהנחה שאתם שולחים פעם בחודש) וזה פספוס של הזדמנות שיווקית נהדרת.

מה כדאי לעשות? זוכרים את דף התודה? חוץ מלהודות לגולש כדאי לציין שהודעה ראשונהבדרך אליו עם קופון/הטבה כלשהי.
כך, סביר יותר שהגולש ידאג למצוא את ההודעה שלכם, לפעול על פי הנחיותיכם ולקרוא אותה – אתם תרוויחו הזדמנות לעיסקה וגם סיכוי גבוה יותר שבדיוור הבא ההודעה תגיע לגולש כמו שצריך.

אם אתם משתמשים בתכונה של סדרת הודעות הרי שההודעה הראשונה היא כמו הודעת ברוך הבא ואפשר ליישם בה כל מה שנכתב כאן. באמצעות הדוור ניתן להגדיר מגוון רחב של הודעות אוטומטיות לפי הצורך ואנו נשמח לסייע לכם להגיע לדרך הנכונה עבורכם.

המסקנה היא: "תמיד כדאי לנצל הזדמנות להגיד תודה…"

חזרה למעלה

Mzone – קהילת המוזיקה של ישראלmzone logo

אם תסתכלו סביב תוכלו לראות שהיצירה היא היא המניעה את חיינו. חלק חשוב במיוחד של היצירה היא זו המוזיקלית – לצליליה אנו רוקדים בחתונות ומסיבות, חוגגים ימי הולדת וגם נרגעים בפקקים…

האתר Mzone בהנהלת דורון לב מהווה במה לחובבי המוזיקה באשר הם ונותן חשיפה ליוצרים חדשים וותיקים כאחד. באתר לוח הופעות, קהילה תוססת ומגוון שירים נהדרים שכאשר תשמעו אותם ברדיו תוכלו להגיד: "שמעתי את השיר הזה ב Mzone בתחילת דרכו של…"

Mzone שולח עדכונים למנויים בניוזלטר (באמצעות הדוור כמובן) ואם תצטרפו תהנו גם אתם.
www.mzone.co.il

חזרה למעלה

 טיפ: להמשיך לשמור על קשר ולא רק בחגים

בטח גם אתם קיבלתם לא מעט הודעות שאיחלו לכם חג שמח לפני פסח. זוכרים ממי? אני לא.
לאחל חג שמח זה חשוב והזדמנות נהדרת לשמור או לחדש קשר עם לקוחות אך זה לא מספיק!

אז מה עושים? מחליטים על קונספט ומתחילים לשלוח דיוור באופן קבוע או כותבים סדרת הודעותשתשמור בשבילכם על קשר כמו טייס אוטומטי.

להרשמה לטיפים ולניוזלטר בקרו בדף הבית והרשמו בתיבה בצד שמאל.

להתראות בסיבוב הדיוור הבא.

שלכם,

דורון כהנסקי וצוות הדוור
הדוור מקבוצת Markedo
המעיין 4, ליגד סנטר 2
מודיעין 71700
072-2116064
team@hadavar.co.il

חזרה למעלה

Israel

נרשמים ומתחילים לדוור!

לרשותכם 500 הודעות מייל ל-30 ימים הקרובים. נסו את עורך ההודעות שלנו ושלחו ניוזלטר מעוצב. צרו דפי נחיתה מקצועיים. שלחו הודעות SMS וקדמו את העסק שלכם.

פרטי גישה למערכת וטיפים יישלחו אליכם למייל.
משתמשים חדשים בלבד.

נרשמים ומתחילים לדוור!

לרשותכם 500 הודעות מייל ל-30 ימים הקרובים. נסו את עורך ההודעות שלנו ושלחו ניוזלטר מעוצב. צרו דפי נחיתה מקצועיים. שלחו הודעות SMS וקדמו את העסק שלכם.

פרטי גישה למערכת וטיפים יישלחו אליכם למייל.
משתמשים חדשים בלבד.

דילוג לתוכן