כיצד בוחרים מערכת דיוור אלקטרוני?…

כיצד בוחרים מערכת דיוור אלקטרוני?

מערכת דיוור אלקטרוני היא אחד הכלים השיווקיים החשובים ביותר עבור הארגון – היא מאפשרת שמירה על קשר רציף עם לקוחות קיימים ויצירת מערכת יחסים אישית יותר, צבירת לקוחות פוטנציאליים, ולא פחות חשוב מכך-  איסוף מידע יקר ערך שיכול ללמד אותך רבות על הלקוחות שלך. כיום, יותר ויותר ארגונים רבים מבינים זאת, ומערכות דיוור מסוגים שונים מציפות את השוק במטרה לענות על הצורך. אז כיצד תבחרו את מערכת הדיוור הנכונה שתעזור לכם לממש את מלוא הפוטנציאל השיווקי הטמון בה?

לפני שאתם בוחרים מערכת דיוור אלקטרוני, שימו לב לטיפים הבאים:

האם מערכת הדיוור האלקטרוני ידידותית למשתמש?
מערכת ידידותית למשתמש משמעה ממשק משתמש פשוט ונח לתפעול – עבור משתמשים בדרגים שונים בארגון וגם עבור הלקוחות. בדקו האם התכנים ניתנים לעריכה בקלות? האם ישנה אפשרות להחלפת עיצובים בסיסיים? האם ניתן לעצב ניוזלטר נאה ויעיל מבלי להיות מומחה גרפי? האם הדו"חות הסטטיסטיים שמספקת המערכת פשוטים לקריאה?
זכרו שהלקוחות שלכם הם משתמשים נוספים במערכת, ויש לקחת גם את הנוחות שלהם בחשבון – האם הלקוח יכול לעדכן את פרטיו ביעילות או להסיר את עצמו בקלות מרשימת התפוצה? חברות רבות מציעות התנסות חינמית במערכת לתקופה מוגבלת- נצלו זאת! מערכת דיוור נוחה לתפעול תקל הן עליכם והן על הלקוחות שלכם.

האם מערכת הדיוור האלקטרוני אמינה?
כמו כל מערכת טכנולוגית, גם מערכת דיוור אלקטרוני טובה חייבת להיות אמינה ולבצע היטב את המוטל עליה-  התמודדות עם משלוח עומס מיילים בזמן קצר, ובמינימום תקלות. ודא מראש שהשרתים שהמערכת מתבססת עליהם עמידים, חזקים ואמינים.

האם למערכת הדיוור האלקטרוני כלים סטטיסטיים מתקדמים?
המידע שניתן להפיק ממערכת דיוור אלקטרוני מתקדמת הוא מכרה זהב עבור משתמש מיומן – שיעור המיילים שנפתחו לעומת שיעור המיילים שהושלכו לאשפה, השעות בהם מרבית הנמענים פותחים את המיילים, שיעור ההקלקות על קישורים בתוך הדיוור, סוג המוצרים או השירותים שהביעו בהם עניין, המאפיינים של המתעניינים לעומת אלו שהתעלמו מהדיוור-  כל אלה מאפשרים לכם להפיק לקחים, לשפר ביצועים וכמובן, לגזור תובנות עסקיות ושיווקיות בעלות ערך רב.
לכן, כלי ניתוח ופילוח סטטיסטיים מתקדמים, מהווים את אחד הקריטריונים החשובים בבחירת מערכת שכזו.

האם יש עם מי לדבר?
נכון, זו אולי לא תכונה נדרשת ממערכת דיוור, אבל זה קריטריון חשוב לא פחות בבחירת החברה שעומדת מאחורי המערכת-  האם היא זמינה לענות על שאלות, לתמוך ולטפל בתקלות? מהן שעות הפעילות שלה והאם הן תואמות את שלכם? שירות לקוחות טוב הוא פקטור חשוב כאשר מתלבטים בין שתי חברות המציעות מערכות דיוור אלקטרוני בעלות תכונות דומות ובמחיר דומה.

מערכת דיוור אלקטרוני מקצועית חוסכת זמן יקר ומשאבים בניהול רשימות התפוצה של הארגון, משפרת את התוצאות השיווקיות ומגלמת, בסופו של יום, את החזר ההשקעה הטוב ביותר.

Israel

נרשמים ומתחילים לדוור!

לרשותכם 500 הודעות מייל ל-30 ימים הקרובים. נסו את עורך ההודעות שלנו ושלחו ניוזלטר מעוצב. צרו דפי נחיתה מקצועיים. שלחו הודעות SMS וקדמו את העסק שלכם.

פרטי גישה למערכת וטיפים יישלחו אליכם למייל.
משתמשים חדשים בלבד.

נרשמים ומתחילים לדוור!

לרשותכם 500 הודעות מייל ל-30 ימים הקרובים. נסו את עורך ההודעות שלנו ושלחו ניוזלטר מעוצב. צרו דפי נחיתה מקצועיים. שלחו הודעות SMS וקדמו את העסק שלכם.

פרטי גישה למערכת וטיפים יישלחו אליכם למייל.
משתמשים חדשים בלבד.

דילוג לתוכן